Akcija „Neatsinešk į mokyklą draudžiamų daiktų“

Pateikta: 2020-10-26 10:01

Spalio 19-23 dienomis mokykloje vyko akcija „Neatsinešk į mokyklą draudžiamų daiktų“, kurios metu su mokiniais prisiminėme mokinių elgesio taisykles. Aptarėme kokius daiktus draudžiama atsinešti į mokyklą. Padiskutavome, kodėl kai kurie daiktai priskiriami prie draudžiamų daiktų. Aptarėme, kaip reikia save saugoti nuo žalingų aplinkos veiksnių, nuo kitų žmonių įtakos, kaip pasirinkti saugiausią kelią į namus. Pasitarėme, kur kreiptis iškilus pavojui ar atsitikus nelaimei.

Visų klasių mokiniai susidomėję apžiūrėjo metalo detektorių, kurio pagalba galima surasti draudžiamus daiktus. Buvo pasiūlyta pažiūrėti, kaip jis veikia. Norinčių pasitikrinti buvo daug. Kai kurie vaikai specialiai įsidėjo į kišenę metalinių daiktų. Visiems buvo smalsu, ar sureaguos detektorius į  kišenėje įdėtus namų raktus  arba metalinius pinigus.

Mokiniams akcija patiko,  smalsavo, ar dar bus tokia arba  panaši akcija.

Socialinė pedagogė Regina Songailienė