Bendravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas

Pateikta: 2020-08-31 13:48

Vasaros atostogoms šuoliuojant į pabaigą, mes,  Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos socialinė pedagogė Regina Songailienė ir psichologė Rimantė Gedrimienė pakvietėme mokytojas, mokytojų padėjėjus, vaikų priežiūros darbuotojus pagilinti, atnaujinti bendravimo ir bendradarbiavimo, emocijų atpažinimo ir raiškos kompetencijas. Susipažinti su kertiniais įsitikinimais, kuriuos įgyjame ankstyvoje patirtyje ir jų pagrindu formuojasi mūsų mintys, emocijos ir elgesys. Aktyvių metodų praktinis taikymas suteikė daug gerų emocijų ir sustiprino pasitikėjimą savimi.

Aktyvūs ugdymo metodai padeda sprendžiant aktualias mokykloje kylančias problemas, ugdo kolektyvo bendruomeniškumą, padeda geriau pažinti kolegas. Juos galima naudoti pamokose, neformalios veiklos metu, su tėveliais susirinkimo ar renginio metu.

Užsiėmimo apibendrinimas, anketų pildymas, įspūdžių bei lūkesčių aptarimas vyko prie skanaus pyrago ir kvapnios arbatos.

Psichologė Rimantė Gedrimienė

Socialinė pedagogė Regina Songailienė