Integracinis projektas “Rudens taku”

Pateikta: 2020-10-26 11:45 (atnaujinta: 2020-10-26 11:47)

Spalio mėnesio 19-23 dienomis Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos specialiojo ugdymo klasių mokiniai kartu su klasių mokytojomis dalyvavo integraciniame projekte “Rudens taku”. Visose klasėse mokiniai klausė eilėraščių, dainelių, minė mįsles apie rudenį. Mokiniai gamino įvairius darbelius iš gamtinės medžiagos, dalyvavo piešinių ir darbelių parodėlėje “Rudens spalvos”.

Spalio 22 d. specialiojo ugdymo klasių mokiniai išvyko į pažintinę – pramoginę išvyką į Palangą. Gražią ir šiltą rudens dieną mokiniai aplankė Palangos botanikos ir pasakų parkus. Vaikščiodami grožėjosi įvairiaspalviais parko medžiais ir krintančiais lapais, klausėsi lietuviškų pasakų, fotografavosi prie Palangos gintaro muziejaus, Lurdo, apžiūrėjo skulptūrą „Eglė žalčių karalienė“. Daug teigiamų emocijų suteikė banguojanti Baltijos jūra.

Paskutinę projekto dieną visos klasės kūrė rudens kilimus iš surinktos gamtinės medžiagos. Mokiniai, tėveliai grožėjosi sukurtomis spalvingomis rudens mozaikomis.

Specialiosios pedagogės Aurelija Juškienė, Alma Petrokienė