Kalėdos įkvepia kurti...

Pateikta: 2020-12-21 16:04 (atnaujinta: 2020-12-21 16:18)

2020 m. gruodžio mėn., Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos ugdytiniai, dalyvavo įvairiuose konkursuose.

Ikimokyklinio ugdymo „Šnekučiai“ gr. ugdytinė, Patricija Švilpaitė, dalyvavo respublikinių kūrybinių darbų parodoje – projekte „Kalėdų atvirukas – dėmesys vienišam“.

Ieva Garškaitė, dalyvavo respublikiniame kūrybiniame - meniniame projekte „Tai margumas lietuviškų raštų“.

Priešmokyklinio ugdymo „Skaičiukai“ gr. ugdytinė Toma Paulauskaitė, dalyvavo respublikinių kūrybinių darbų nuotraukų parodoje „Kalėdiniai nykštuko batai“.

Priešmokyklinio ugdymo „Skaičiukai“ gr. ugdytinis Neitas Vitkus, dalyvavo respublikinėje virtualioje kūrybinių darbų - nuotraukų parodoje „Papuošiu Kalėdas sava eglute“.

Su priešmokyklinio ugdymo „Skaičiukai“ gr. ugdytine Toma Paulauskaite, dalyvavome projekte - virtualioje parodoje "Tokia trapi žiemos rasa..."   (brolis Bernardas  OFM)

2020 m. gruodžio 4 – 5 dienomis, Kretingos Viešpaties Apsireiškimo Švč. Mergelei  Marijai bažnyčios ir vienuolyno sienos tapo Kalėdinės pasakos ekranais. Tai išskirtinė, moderniosios lazerinės tecnikos pagalba atgyjanti piešinių paroda.  Mūsų  pasirinkta piešinio tema - „Žiema Kretingoje“.

2020 – 12 – 04, per youtube paskyrą, su ikimokyklinio ugdymo „Šnekučiai“ gr. ugdytiniais, prisijungėme prie tiesioginio virtualaus renginio, skirto tarptautinei negalios suvokimo dienai paminėti, „Aš neabejingas, o tu“?  Nors mano ugdytiniai  patys mažiausi darželyje, tačiau jiems labai patiko kartu mankštintis su renginio vedėjomis. O kai kurie, net išmoko nebylių gestų kalba pasakyti – AŠ TAVE MYLIU.

Išklausius „STEAM“ seminarą, gavau užduotį -  su vaikais grupėje atlikti darbelį pagal „STEAM“ reikalavimus. Vaikai, iš mano pateiktos užduoties ir priemonių, kūrė nykštukams namą. Namas išėjo šiuolaikiškas, net su elektra.

Parodoms vaikus ruošė mokytoja Ingrida Jonkienė