Sėkmingai vykdomas sporto projektas „Judėk ir sau padėk“

Pateikta: 2020-09-23 17:33 (atnaujinta: 2020-09-23 18:54)

Projektas bendrai finansuojamas valstybės

Sporto rėmimo fondo lėšomis,

kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

ir Švietimo mainų paramos fondas

2019 metais Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai parengtas sporto projektas yra sėkmingai vykdomas. Projekto įgyvendinimui (2019 – 2022 m,) skirti 35953,00 eurai. Sporto projekto tikslas buvo užtikrinti saugias sąlygas ir platesnes galimybes mokyklos bendruomenės bei mikrorajono vaikų fiziniam aktyvumui, maksimaliam užimtumui. Nuo projekto įgyvendinimo pradžios jau esame gavę finansavimą (10324,59 eur.). Gautos lėšos buvo skirtos užsibrėžtam tikslui pasiekti. Jau įrengėme lauko treniruoklių aikštelę ( 9 treniruokliai), kuri nuolat bus pildoma naujais treniruokliais, kitais įrenginiais. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus džiugina aikštyne naujos balansinės supynės, karuselė. Suplanuotos projekto veiklos vyksta sklandžiai. Reguliarūs sportiniai užsiėmimai mokykloje vyksta ištisus mokslo metus pagal parengtus tvarkaraščius, o šį rugsėjį vyko nuotaikingos sporto varžybos visiems mokyklos ugdytiniams.

Projekto vadovė Dalia Statnickienė