Sporto projektas „Judėk ir sau padėk“

Pateikta: 2020-12-28 09:54 (atnaujinta: 2020-12-28 09:56)

Projektas „Judėk ir sau padėk“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto  rėmimo fondo lėšomis, kurį  administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Vykdomu sporto projektu siekiame užtikrinti saugias sąlygas ir platesnes galimybes mokyklos bendruomenės bei mikrorajono vaikų fiziniam aktyvumui, maksimaliam užimtumui. Visam projekto įgyvendinimo laikotarpiui (2019 - 2022m.) skirti 35953,00 eurai. Baigiasi trečiasis projekto vykdymo pusmetis. Nuo projekto įgyvendinimo pradžios gautos lėšos yra tikslingai panaudotos. (19268,22  eur.). Pastarąjį pusmetį įsigijome visas numatytas priemones. Lauko treniruoklių aikštelę papildė dar vienas universalus treniruoklis skirtas mokyklinio amžiaus vaikams. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams aikštyne sumontuota čiuožykla, karstyklė. Nuo šiol visi mokyklos mokiniai vilkės spalvotus sportinius marškinėlius su mokyklos logotipu. Įsigijome sporto priemonių reguliariems sportiniams užsiėmimams bei artėjančiai sporto šventei.

Projekto vadovė

Dalia Statnickienė